O nás

  

Milí zákazníci,

vítejte v internetovém obchodě, kde najdete oblečení pro maminky, tatínky a svá "mini me".

Ráda bych Vám přiblížila jak jsme vznikli. Jako dítě narozené ve znamení Raka jsem vždy měla tak trochu kreativní duši. Kromě fantazírování jsem velmi ráda kreslila, a to především módu. Velkou inspirací mi byla moje maminka - obdivovala jsem její styl a cit pro módu, a tak se i ona stala nedílnou součástí šanonu s mými prvními návrhy. Přestože mi část mého racionálního já nedovolila pustit se pohlavě do módního návrhářství a moje profesní kroky vedly někam jinam, stále jsem k módnímu světu měla velmi blízko.

V roce 2014 jsem úspěšně vystudovala mediální komunikaci (obor žurnalistika) a začala jsem pracovat ve vydavatelství Burda. Mým cílem bylo přiblížit se opět světu módy a lifestylu, což se mi v roce 2017 splnilo. Nastoupila jsem do časopisu Marie Claire jako editorka její online verze. O pár let později jsem se vdala a s manželem jsme přirozeně začali přemýšlet o založení rodiny. Během těhotenství, kdy jsem chystala výbavičku pro naše miminko, jsem se asi jako každá maminka kochala všemi těmi krásnými oblečky. Často jsem si ale říkala, jak by se mi líbilo, kdybych se mohla s naším malým také sladit, a tak vznikl nápad začít šít oblečení pro maminky a jejich malá zlatíčka. 

Dnes už šijeme oblečení i pro tatínky, kteří naše oblečení také velmi rádi nosí. Veškeré naše modely šijeme na území České republiky, z těch nejlepších materiálů. Každý jeden steh a každý jeden centimetr projde naší pečlivou kontrolou. Naším cílem je uspokojit maminky, tatínky a dětičky, kteří jsou také toho názoru, že každé dítě nemusí chodit nutně oblečené do typického dětského oblečení. Oblečení šijeme pro všechny milovníky originální módy, kteří se spolu chtějí sladit a ukázat světu, že k sobě patří. Šijeme limitovaný počet kusů, a tak se nemusíte obávat, že na ulici potkáte běžně někoho ve stejném modelu.

Pokud chcete být informováni o novinkách, právě probíhajících soutěžích a akcích, které pro Vás chystáme, sledujte nás na Instagramu a nic Vám neunikne. Zároveň nás právě tam můžete kontaktovat i v případě nejrůznějších dotazů, nápadů či zpětné vazby.

Na závěr bych Vám chtěla popřát příjemné nakupování a ještě příjemnější nošení našeho oblečení.

PS: Chtěla bych z celého srdce poděkovat za podporu svému úžasnému manželi, bez jehož podpory a pomoci bych tento nápad nikdy nedotáhla do konce. V neposlední řadě chci poděkovat i mým milujícím rodičům, kteří ve mně vložili důvěru a podpořili mě v realizaci mého snu. Bez Vás by dnes Monisimo nebylo. A za to Vám DĚKUJI.

S láskou Vaše,

Sonja G.

                                                                                                                                                   8E6636E0-1CAB-44CF-8292-6FF4A543F9B7