ZÍSKEJ SLEVU AŽ 70 % NA VŠE S KÓDEM: VYPRODEJ - PLATÍ I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ. Pro Slovensko s kódem: vyprodejsk

O NÁS

Co je Monisimo?

Jsme udržitelná značka oblečení. Zaměřujeme se na převážně na dámskou a miminkovskou módu, ale vyberou si u nás i muži. Věnujeme se mini me konceptu, pod kterým můžete najít sladěné kousky pro rodiče a jejich nejmenší. 

Naše značka se vyznačuje originálními střihy, kvalitními hebkými materiály a zároveň nadčasovostí, která jde ruku v ruce s pohodlným nošením. Uvědomujeme si dopad oděvního průmyslu na životní prostředí, proto se na principy pomalé módy dbáme do poslední nitě. Pracujeme výhradně s certifikovanými nebo bio materiály od lokálních výrobců. Všechny kousky jsou šité v České republice rukou českých švadlenek. Materiály, které používáme jsou i vzhledem k našim nejmenším zákazníkům šetrné k pokožce. 

Zakládáme si na preciznosti. Než se naše produkty dostanou k Vám do skříně,  předchází tomu detailní tvorba střihů, samotné šití a následně i zhotovení Vaší objednávky. Děláme vše pro to, abychom Vám zajistili maximální spokojenost a radost z Monisimo balíčku.

 

 

Příběh

Celý příběh se začal psát v roce 2018, kdy se majitelka a hlavní designérka Sonja Grund rozhodla jen tak pro zábavu spolu s několika švadlenami ušít stejné oblečení pro maminky a jejich děti. 

Její nápad se setkal s úspěchem a pro velké nadšení zákazníků i nás samotných jsme v roce 2019 spustili e-shop, kde dnes najdete hlavně dámskou kolekci doplněnou okrajově právě o zmíněné mini me outfity. "Svět módy mě už odmalička fascinoval. Už v šesti letech jsem potají balancovala na maminčiných podpatcích a obdivovala její vytříbený vkus a eleganci. Když ostatní děti kreslily domy a zvířátka, já jsem tvořila módní návrhy".

"Kreativní duši už asi nezapřu, a tak jsem i moc ráda psala a z praktických důvodu se později přihlásila na vysokou školu v oboru žurnalistika a poté si zkusila i práci editorky v lifestylovém časopise Marie Claire. Jsem za všechny předešlé kariérní zkušenosti vděčná a zároveň šťastná, že dnes mohu dělat práci, která mě 100% naplňuje. Monisimo je můj splněný sen," dodává Sonja.