O NÁS

Monisimo je česká udržitelná značka, která se zaměřuje kromě dámské módy okrajově i na mini me koncept pro maminky a jejich děti. Principy pomalé módy se u nás v Monisimo promítají do poslední nitě. Uvědomujeme si naši zodpovědnost vůči životnímu prostředí, a tak pracujeme výhradně s certifikovanými nebo bio materiály, které jsou navíc šetrné i k naší pokožce.

Zakládáme si na preciznosti jak při tvorbě střihů a samotném šití, tak i při zhotovování vašich objednávek, abychom tak zajistili vaši maximální spokojenost a radost z Monisimo balíčku, který možná právě držíte ve svých rukou. Naše oblečení je do poslední nitě ušito v České republice, z materiálů, které jsou především od lokálních výrobců. Naše značka se vyznačuje originálními střihy, kvalitními hebkými materiály a zároveň nadčasovostí, která jde ruku v ruce s pohodlným nošením.

 

 

Příběh

Celý příběh se začal psát v roce 2018, kdy se majitelka a hlavní designérka Sonja Grund rozhodla jen tak pro zábavu spolu s několika švadlenami ušít stejné oblečení pro maminky a jejich děti. 

Její nápad se setkal s úspěchem a pro velké nadšení zákazníků i nás samotných jsme v roce 2019 spustili e-shop, kde dnes najdete hlavně dámskou kolekci doplněnou okrajově právě o zmíněné mini me outfity. "Svět módy mě už odmalička fascinoval. Už v šesti letech jsem potají balancovala na maminčiných podpatcích a obdivovala její vytříbený vkus a eleganci. Když ostatní děti kreslily domy a zvířátka, já jsem tvořila módní návrhy".

"Kreativní duši už asi nezapřu, a tak jsem i moc ráda psala a z praktických důvodu se později přihlásila na vysokou školu v oboru žurnalistika a poté si zkusila i práci editorky v lifestylovém časopise Marie Claire. Jsem za všechny předešlé kariérní zkušenosti vděčná a zároveň šťastná, že dnes mohu dělat práci, která mě 100% naplňuje. Monisimo je můj splněný sen," dodává Sonja.